TÜRKÇETR   |    TÜRKÇEEN   |    TÜRKÇEDE

Dünya Diş Kliniği
Dünya DİŞ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

HAKKIMIZDA

  • Dünya Diş Kliniği Aydın
  • Dünya Diş Kliniği Aydın

ŞAHİKA DÜNYA DİŞ

Neden Dişlerinizi Saklayasınız?
Sağlıklı bir gülüş hem size iyi gelir hem de sizi mutlu eder. Ama en önemlisi çoğu zaman samimi bir gülücük size sıcak bir tebessüm olarak geri döner.

Bizler Dünya diş polikliniği diş hekimleri olarak sizleri güler yüzümüzle karşılıyoruz. Yardımcı sağlık personelimizden Klinik yönetimi ve Resepsiyon görevlilerimize kadar bütün ekibimiz, sizlere modern diş sağlığı uygulamalarını, optimum konfor ve kişiye özel hizmetlerle sunmayı hedefliyor. Profesyonelliğin getirdiği tecrübe ve tıbbi uzmanlığımız ilk bakışta dikkat çeken ayırt edici özelliklerimizden sadece bazıları. Ama elbette hoş bir ambiyans ve kalitesini fark ettiren bir servis, kendinizi özel hissetmeniz için unutulmadı.

İşte tam da bu nedenlerden dolayı bizler, klasik diş sağlığı hizmeti veren kurumlardan ayrışıyoruz. Biz kendimizi daha çok servis odaklı konumlanmış gerçek bir diş dünyası olarak tanımlıyor ve bu nedenle uzman kadromuzla Aydın’ın kalbinde size hizmet sunuyoruz. Bütün gücümüzle diş alanındaki tüm hizmetleri tek çatı altında alabilmeniz için her biri kendi alanında uzman kadromuzla çalışıyoruz. Söz konusu ister diş sağlığınız isterse görüntünüz ve estetiğiniz olsun, bizler size dişlerinizin sağlam, sağlıklı ve güzel olacağına dair söz veriyoruz. İşte bu yüzden her zaman gülmek için bir nedeniniz var.

KLİNİK ADRESİ

İzmir Bulvarı Yedieylül Mahallesi
Nuri Sanlı Köşkü No:51 Kat:1 Daire: 2
Aydın / TÜRKİYE

Telefon — +90 256 226 2 262
Fax — +90 256 226 2 262

Çalışma Saatlerİ

Pazartesi - Cuma : 09:00 - 21:00
Cumartesi : 09:00 - 19:00
Pazar : 10:00 - 18:00

Email : info@dunya-dis.com
Web : www.dunya-dis.com

DÜNYA DİŞ KLİNİĞİ AYDIN

MUTLU GÜLÜŞLER

Görüş ve taleplerinizi bekliyoruz.

RANDEVU & DANIŞMA HATTI 0256 226 2 262